Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neděle v Českých Budějovicích

11. 4. 2011

 

V neděli 10.dubna jsme vyjeli  brzy ráno, protože jsme měli být v Budějovicích už v 10 hodin. Cesta byla klidná a děti také, což mě dosti překvapovalo.:-) Po chvilce bloudění ve městě jsme dorazili právě včas na zvukovou zkoušku. Sál pro vystoupení nebyl velký,ale útulný. Saxany si vše nazkoušely a šlo jim to moc pěkně. 

Měli jsme asi 2 hodiny času, takže jsme se vydali na obhlídku náměstí. Procházeli jsme kolem Černé věže,kostela,kašny a prohlíželi jsme nádherné, velkolepé náměstí. Brzy jsme začali mít hlad,a tak jsme vyrazili hledat restauraci. Podařila se nám najít pěkná italská a u většiny zvítězila na talíři pizza. Čas letěl a a my jsme museli zpět. Sál byl nabitý k prasknutí. Organizátoři měli vše skvěle nachystáno, každý účinkující byl vidět na videoprojekci a při vystoupení ho snímala kamera, která vše přenášela v přímém přenosu na plátno. Atmosféra byla úžasná a když jsme se po 3 hodinách vraceli mikrobusem domů, měli jsem za sebou spoustu zážitků. Cesta zpět už neproběhla v takovém klidu a holky se rozdováděly.      Ale to k tomu patří.

Velká pochvala patří všem zpěvačkám, ale i našim fandům.  A taky všem sponzorům. Děkujeme.

 
 

Portrét


 


Poslední fotografie


Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Rovensko, okres Šumperk

Rovensko 227
789 01 Zábřeh

583412298 (ZŠ) 739051926 (MŠ) 739051928 (ŠJ)

zs@rovensko-morava.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 169437
Měsíc: 3942
Den: 92