Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na planetě Kurekuredutů

25. 11. 2011

Ráno do školy přišlo mnoho domorodých dětí - všechny měly na sobě sukénky, aby jim nebylo horko. (Vidět některé chlapečky v sukních se nám už asi víckrát nepodaří.:-)) Den jsme zahájili domorodým uvítacím tancem a po dvou hodinách "normálního" učení jsme se vrhli na zábavu. Děti opět zatančily a musíme je tentokrát pochválit. Tance byly natolik vydařené, že nám bylo líto, že jsme neměli kameru, abychom je natočili. Obzvlášť Kuba a Víťa nás dokonale pobavili. Pipi ale byla pěkná lumpačka, a tak jsme šli na zahradu plivat do dálky. To děti náramně bavilo. Na zahradě jsme zůstali i při hledání perel, ale protože nám moc nepřálo počasí, se žraloky jsme se do boje pustili zase až ve škole..                                                

Děti si den pochvalovaly a doufáme, že kromě zážitků z netradičních her a tanců si zapamatovaly alepoň některý tichomořský ostrov a jméno paní spisovatelky, které vděčíme za nádhernou a vtipnou knihu, která nás takhle inspirovala.

 
 

Portrét


 


Poslední fotografie


Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Rovensko, okres Šumperk

Rovensko 227
789 01 Zábřeh

583412298 (ZŠ) 739051926 (MŠ) 739051928 (ŠJ)

zs@rovensko-morava.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 169396
Měsíc: 3953
Den: 114