Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na palubě letadla

1. 10. 2013

    V pátek 27.září jsme měli projektový den. Všichni jsme přišli do školy v modrém oblečení. Hned jsme se vyfotili - velcí stáli vzadu a malí vepředu. Jak jsme se dofotili, šli jsme se učit češtinu a matematiku. Po velké přestávce už jsme šli hrát hry. Museli jsme letět za paní učitelkou, která byla 1.důstojníkem. Svištěli jsme jako stíhačky. Letěli jsme za školu, kde jsme plnili letecké zkoušky, abychom mohli dělat letušky a stevardy. Ve škole jsme si pak vyrobili čepičky pro letušky a padáky. Zase jsme se vyfotili, ale tentokrát před školou i s čepkami a padákem.

    V jídelně na nás čekal opravdový oběd v letadle. Krabičky byly bílé a v nich dobrá gulášová polévka s žemlovkou.

    Vyprávěla Katka Herynková

 

na-palube-letadla--42-.jpg      na-palube-letadla--80-.jpg