Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak nám bylo v Olomouci - očima dětí

4. 4. 2011

V sobotu jsme dojeli auty na nádraží už v 7 hodin a jeli jsme do Olomouce.Cestou jsme si zpívali Hrošíka a paní učitelka s Míšou nám pletly do vlasů barevné drátky. Když jsme tam dojeli a došli jsme do ZUŠ Žerotín, hned jsme zkoušeli- byli jsme totiž první .Potom jsme se dívali na ostatní, mezi tím byly přestávky a 2 dramatické dílny. Na oběd jsme šli do restaurace. Večer po představení Nanosvět jsme šli do Domova mládeže, kde jsme přespali. Ráno jsme se do ZUŠ vrátili a koukali na další divadla. Pak jsme šli na zmrzlinu. Potom bylo vyhlášení a MY JSME VYHRÁLI! Dostali jsme cukroví, hudební nástroje a diplom. 

BYLO TO SUPER.        

                                                                            (napsala Verča Hufová)   

V sobotu to bylo prima, protože jsme vystupovali první. Pak jsme se dívali na další divadla. Mě to bavilo. Byla tam dobrá divadla. Viděli jsem Alenku v říši divů, Malého prince  a jiné pohádky. 

Večer jsme hráli karty, ale mě bolela hlava, tak jsem šla brzo spát. K snídani jsme si dali chleba s máslem a sýrem nebo salámem. Pak jsem šli zpět do Poděsu, kde hráli další divadla. A pak jsme jeli domů.

                                                                                          (napsala Míša Tulejová)

 

Na Poděsu to bylo prima. Dívali jsme se na divadla. Potom jsme šli na zmrzku a byli jsme u Dómu svatého Václava. Druhý den bylo volno, a tak byla procházka k fontánkám. V ZUŠ se zpívalo a hrálo  na kytaru, a tak jsme neodolali a přidali jsme se.

                                                                                                    (napsala Deniska Poláčková)

Nejsrandovnější byla noc ze soboty na neděli. Spali jsme takhle: Katka, Míša a Denča -          1. pokoj, Víťa a Páťa - 2.pokoj a Jana, Verča a Markéta - 3.pokoj a na posledním pokoji spala paní učitelka s Míšou. V neděli jsme šli na zmrzlinu, k Dómu svatého Václava a koukli jsme na románské okno .Potom jsme šli na fontány a jeli jsme výtahem do 18.patra.

                                                                           (napsala Katka Šinclová)