Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ema a kouzelná kniha

20. 4. 2015

 V sobotu 18.4.jsme měli možnost zahrát si v "doopravdovském" divadle v Šumperku. Nácvik byl sice hodně nervózní, protože paní učitelka našla špatný autobus, a tak páteční generální zkouška byla hektická,ale sobotní vystoupení se povedlo nad očekávání. Atmosféra divadelního prostoru strhla všechny děti k vynikajícím výkonům. Deniska alias Ema byla úžasná a i ostatní děti hrály skvěle. Myslím, že se divákům nechtělo vycházet ze sálu, protože měli červené oči od pláče. A to, že jsme je dojali, bylo hezčí než potlesk.

Všechny samozřejmě zveme na Svátek matek, kde také vystoupíme. 

                                                                                                                                     Děti 3.a 4. třídy 

ema-se-potkava-s-frantikem.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_6036.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

deti-v-sirotcinci.jpg