Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den stromů v Šumperku

Venku byla zima. A já jsem měl jít do školy. Dneska jsme měli jet na výlet. Hodně jsem se těšil.  Na výletě jsme šli na radnici. A tam jsme vyjeli na věž, mohli jsme se i podívat dalekohledem. Potom jsme šli do Vily Doris, kde jsme vyráběli zvířátka. Poznávali jsme také stromy a  listy. Potom jsme jeli zpátky do školy, ale v mostu byla díra. Tak jsme jeli dodávkou a nakonec to dopadlo dobře.

                                            napsal MILAN NAKLÁDAL

Včera jsme jeli autobusem do Šumperka. Pak jsme šli na radnici a u radnice jsme se nasvačili. Potom nás pán zavedl dovnitř . Jeli jsme skleněným výtahem a pak jsme vystoupili na věž. Byl to pěkný zážitek.                     

                                         napsala TEREZA MATYÁŠOVÁ

Jak jsme jeli na výlet..

Byli jsme na autobusové zastávce a jeli jsme dlouho. V autobuse bylo přecpáno. Dojeli jsme dobře a šli jsme na radnici. Na radnici to bylo pěkné a jeli jsme skleněným výtahem. Divali jsme se na celý  Šumperk. A potom jsme šli do Vily Doris a povídali jsme si o stromech. Paní ředitelka se najednou koukla na mobil a to byl kolotoč. Běželi jsme rychle, ale i přesto nám ujel autobus. Tak jsme čekali na další autobus 30 minut. Jeli jsme na most, který se opravoval. Naštěstí nás jeden pán vzal dodávkou a všechno dobře dopadlo.

                                        napsal    JAROSLAV VOLKMAN 

Včera jsme šli na autobus a jeli jsme do Šumperka. Pak jsme se nasvačili a šli jsme na šumperskou radnici. A viděli jsme celý Šumperk. Obešli jsem celou věž a dívali jsme se z dalekohledu. Pak  jsme jeli skleněným výtahem do přízemí. Byl to moc pěkný zážitek.

                                       napsala JANA JEDELSKÁ 

Jednoho dne zrána jsme ve škole četli Pipi Dlouhá Punčocha. Pak jsme šli do kuchyně pro karbanátky. Potom jsme vyrazili na autobus. V autobuse byla legrace. Dojeli jsme do Šumperka a šli jsme na radnici. Maličko jsem se bála jít na věž. Nahoře byla zima.

                                       napsala ANNA ŠTORKOVÁ