Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den dvojčátek

   Inspirováni příběhem dvojčátek Luisy a Lotky, který nás provázel měsícem březnem, jsme se tentokrát měli domluvit s jedním ze spolužáků a přijít v tento den ve stejném nebo skoro stejném oblečení. Povedlo se a ve škole se objevila nejen spousta dvojčat, ale i několik trojčat.

   Po hodinách matematiky a českého jazyka následovalo obvyklé hraní a soutěžení, tentokrát pexesové, protože při pexesu se vlastně taky hledají dvojčata. První soutěž byla přichystána pro 2 družstva na interaktivní tabuli, při druhé stáli proti sobě zástupci obou družstev Bára a Jarda ve hře „živé zvířátkovské pexeso“ a nakonec si děti zahrály ve dvojicích nebo trojicích se svými „sourozenci“. Celý den byl prima a opět nám přibyla spousta razítek do našich cestovních pasů.

   Veliké překvapení nám přichystala také naše spolužačka Sindy z Velké Británie, která přišla jako trojčátko s Aničkou a Deniskou. Jsme rádi, že se jí v naší škole líbilo a plánované dva dny si ještě o pár dní rozšířila. Sindy, měj se moc hezky a přijď nás zase někdy navštívit! 

                                   sindy.jpg