Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cirkus ve škole

19. 11. 2013

U nás ve škole to vypadá jako v cirkuse dost často, ale tentokrát to přece jen bylo trochu jiné. Objevilo se zde  mnoho klaunů, provazochodkyň, siláků a krotitelů divokých zvířat.. Krotitelé svá zvířata měla naštěstí vychována, a tak nedošlo k žádnému sežrání dětí.

Den byl zpestřený návštěvou divadelního představení, ale jen co divadlo skončilo, nastalo vystoupení všech cirkusáků. Každý "cirkusák" předvedl své vystoupení. To byla paráda. Dočkali jsme se legrácek, ale i dech beroucích podívaných. Z některých nám šel až mráz po zádech. No zkuste si představit, jak strkáte hlavu do tlamy lva nebo se perete s horskou gorilou.

A tak jsme si vlastně vyzkoušeli, jak to měl pan Buřtík a pan Špejlička těžké, když chtěli dostat práci u cirkusu. Uvidíme, jaké povolání si ukážeme příště.